Новини

Семінарійна спільнота привітала ректора із Днем народження

Сьогодні, 18 червня, свій 40-річний ювілей відзначає ректор Івано-Франківської духовної семінарії прот. Олексій Данилюк. З цієї нагоди семінарійна спільнота на чолі з отцями-настоятелями, а також душпастирями, які зараз проходять архієпархіальні реколекції, звершили Божественну Літургію та привітали о. Олексія з його Днем народження.
По завершенні спільної молитви віцеректор семінарії прот. Борис Гобир висловив слова привітань для ректора від імені ректорату семінарії: «Хочемо особливо подякувати Вам, отче-ректоре за приємну атмосферу, яка завжди панує в стінах нашої семінарії», – зазначив у вітанні о. Борис.
Від імені студентів із вітаннями звернувся голова студентського самоврядування бр. Андрій Жук, який подякував ректору за його батьківську любов та підтримку.
На завершення від імені Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, зі словами привітань звернувся митр. прот. Олег Каськів. Синкел у справах духовенства та священничих родин, побажав о. Олексію надалі з такою ж ревністю та жертовністю служити для добра нашої Церкви, виховуючи майбутніх душпастирів.
Нехай Всемилостивий Господь завжди обдаровує своїми найособливішими ласками й благами та зішле довголіття для здійснення великих справ отцю-ректору!