Новини

Спільнота духовної семінарії традиційно взяла участь в чуваннях у Крилосі

У середу, 12 квітня, у Велику Середу Страсного Тижня, у Відпустовому місці Крилосі відбулися традиційні нічні чування. Цього разу моління перед Крилоською чудотворною іконою очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На особливі моління зібралася парафіяльна спільнота Крилоса, паломники із різних куточків Прикарпаття, отці ректорату Івано-Франківської духовної семінарії та душпастирі Архієпархії, а також брати-семінаристи.

Програма нічних чувань розпочалася із Часу IX, які очолив префект семінарії о. Іван Війтишин. Всі моління духовним співом супроводжували брати-семінаристи, які є учасники вокального квартету «Елеос».

Опісля Владика Микола виголосив науку у якій роздумував, про зустріч Бога і людини у щоденному житті.

«Якщо зустріч та близькість до іншої людини буває настільки доленосною та визначальною, що перемінює назавжди наше життя, то наскільки важливішою для нас є зустріч із Богом!? Зустріч і близькість до Бога має вплив не лише на тутешне життя, але й на прийдешнє, на цілу вічність», — промовив Владика.

Також Архієрей розмірковував над спасінням людини:

«Кожен, хто осягнув спасіння, осягнув його лише тому, що тут, на землі, зустрів Ісуса. Хто потребує і цілим серцем очікує спасіння, той його неодмінно отримує, зустрівши Христа у Таїнстві Покаяння і примирення».

Згодом паломники та духовенство вирушили на Хресну дорогу, під час якої по-особливому роздумували про Страсті Христові. Розважання зачитували парафіяльна молодь та діти храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Наступною частиною молінь став молебень до Пресвятої Богородиці, який очолив о. Юрій Павлюк, духівник семінарії.

Кульмінаційною частиною чувань стала Літургія Напередосвячених Дарів. ЇЇ очолив Владика Микола у співслужінні пароха храму, отців ректорату семінарії та душпастирів Івано-Франківської Архієпархії.

Інформаційний центр ІФДС