Новини

Спільнота семінарії молилися Вечірню з Літургією Василія Великого в Архікатедральному соборі

Сьогодні, 13 квітня, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив Вечірню з Літургією Василія Великого, а також, наслідуючи приклад нашого Божественного Спасителя, здійснив Чин обмивання ніг одинадцятьом священникам та Владиці Миколі Семенишину, Єпископу-помічнику Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Спільно з Преосвященнішим Владикою Володимиром у храмі на Вечірні з Літургією Василія Великого молилося численне духовенство, зокрема душпастирі Івано-Франківської Архієпархії, отці ректорату духовної семінарії, брати-семінаристи та чисельно зібрані вірні.

Цьогоріч священнослужителі, які взяли участь в Чині обмивання ніг, були душпастирями із Брошнівського протопресвітеріату Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також отці ректорату духовної семінарії.

Після цього чину Митрополит Володимир подякував всім, хто прийшов молитися до головної святині міста, а також мовив:

«Господь Бог умиває ноги людині, яку сотворив. Він хоче нас усіх навчити покори: це Господь робив своїм апостолам, і велів, що б і ми це робили. Нехай Христова наука нас зверне до тої щирості, щоб ми у цьому часі перепросили Всевишнього Бога та нашого ближнього за вчинені провини».

Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир уділив своє архієрейське благословення та окропив усіх вірних у соборі свяченою водою.