Новини

Святий Миколай завітав у будинок нічного перебування

Постать св. Миколая вже сотні років народжує в серцях людей приємні спогади, сповнює надією та надихає до добра. Св. Миколай є  прикладом того, як не на показ, а правдиво, від щирого серця робити добрі вчинки, допомагати бідним, хворим, знедоленим та немічним. 

17 грудня святковий настрій наповнив одне з важливих для Христа місць – дім нічного перебування. Св. Миколай не шукає виключень – він приходить до кожного, а особливо до потребуючого. Хіба це не чудово, бачити посмішки людей, які і так мають мало причин для неї. Не так важливо скільки в житті ти здобув, а скільки ти віддав. Лише тоді ти по справжньому щасливий і багатий, коли вмієш ділитися з іншими. Люди цієї установи, включаючи персонал, вміють дарувати щирість, посмішки і свою любов.

Дякуємо ректору семінарії прот. Олексію Данилюку за сприяння і підтримку у цій нелегкій справі та голові харитативної спільноти братства свщмч. Йосафата – бр. Андрію Ковальському за турботу і фінансову підтримку. 

Нам завжди слід пам’ятати, що не тільки для себе ми повинні бути людьми віруючими, не тільки на словах вважати себе християнами, але й своїм прикладом, своїми вчинками свідчити про це.

Готуючись до святкування свята св. Миколая, не біймося ставати свідками Божого милосердя, такими, як був цей святий, жити цим милосердям, наповнювати наші серця добром, поширювати добро.

Доброта – це те, що об’єднує людей, робить нас ближніми.

Ставаймо за покликом святого Миколая руками Божого милосердя!