Новини

У семінарію завітав святий Миколай

Торжественне відзначення свята св. Миколая розпочалось із Великої Вечірної з Литією, яку очолив віцеректор семінарії о. Тарас Путько. Чудовим співом богослужіння прикрасив семінарійний квартет «На крилах».

Опісля відбулась святкова вечеря, яка розпочалась піснею «Ой хто, хто Миколая любить». 

Під час трапези до братів-семінаристів з привітальним словом звернувся віцеректор прот. Андрій Чорненко. Отець побажав кожному гарно провести час та отримати гідний подарунок, а також закликав, щоб кожен став частинкою свята – св. Миколаєм для свого ближнього. Семінарійна спільнота практикує гарну акцію «Таємний друг», яка вже стала семінарійною традицією. Вона дозволяє відчути присутність чуда та радості, якими можемо ділитися із своїми співбратами. Напередодні кожен семінарист методом жеребкування отримав свого таємного друга, якому мав приготувати подарунок від св. Миколая.  

Після святкової трапези, до семінарійної спільноти завітав св. Миколай, який привітав усіх присутніх та вручив кожному солодкий подарунок. Пізніше спільною молитвою, семінаристи вшанували св. Миколая та попросили в Нього заступництва перед Богом.