Новини

У духовній семінарії відбувся щорічний з’їзд вівтарних дружин

У суботу, 11 травня, в стінах Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата відбувся щорічний з’їзд вівтарних дружин з цілої Івано-Франківської Архієпархії та інших єпархій УГКЦ.

Організатором події став ректорат семінарії, а також 25 братів-семінаристів й аніматорів християнського табору «Blessed camp».

Цьогоріч на захід прибуло понад 300 вівтарників з різних куточків Заходу України, зокрема, із різних протопресвітеріатів Івано-Франківської Архієпархії, а також із Коломийської Єпархії та Мукачівської Греко-Католицької Єпархії.

З’їзд розпочався із реєстрації учасників, а відтак у семінарійному храмі відбувся молебень до Пресвятої Богородиці, який очолив префект семінарії о. Роман Носик.

Опісля нього священнослужитель привітав всіх хлопців й побажав їм із користю провести час, а також навчитися чогось нового, адже перебування біля престолу поруч із священником є направду величним служінням.

Згодом бр. Тарас Котик провів для юнаків цікаву лекцію на тему «Вівтарна дружина — спільнота служіння». Як зазначив семінарист, вівтарники служать Богові з відданістю, збільшують свої знання віри, Божественної Літургії та історії Церкви.

Відтак учасників поділили на 10 різних команд за віковими категоріями. Далі разом з семінаристами та аніматорами вони вирушили до авдиторій, де для них провели цікаві катехизації на різні теми: про складові частини храму, літургійний рік, літургійний одяг й церковну атрибутику, а також про структуру Церкви, покликання людини до різних видів служінь, зокрема до семінарії.

Пізніше вівтарні дружини мали змогу пообідати у семінарійному рефектарі, а відтак переглянути відеоролики медіа-проєкту семінарії «Бог і Людина» про частини храму.

Далі юнаків чекала цікава програма із дозвіллям: ігри, банси та квести.

Насамкінець юні вівтарники отримали нагороди за активну участь у заході.

Стаття — бр. Володимир Бурдиляк
Фото — бр. Теодор Кудлик

Інформаційний центр ІФДС