Новини

В Івано-Франківській Архієпархії розпочався V Митрополичий Синод

Сьогодні, 29 жовтня, в Івано-Франківській Архієпархії розпочався V Митрополичий Синод. 

Головна тема синоду: «Актуальний стан втілення в життя рішень Митрополичих Синодів у єпархіях Митрополії».

Цей захід розпочався із Архієрейської Божественної Літургії, яка відбулась у храмі Івано-Франківської духовної семінарії. Протягом спільного Богослужіння всі присутні молилися про Божу Мудрість для учасників синоду та про перебування Святого Духа під час синодальних засідань.

  Під час богослужіння Владика Василій виголосив проповідь, в якій наголосив, що найважливішим завданням семінаристів як майбутніх душпастирів є зібрання всієї пастви воєдино, адже священник відповідальний не лише за свою душу, а й за стан душ людей, які йому довірені на парафії чи в християнській спільноті.

Опісля канцлер Архієпархії, о. Віталій Федун, зачитав Декрет про початок діяльності роботи Митрополичого Синоду. Згодом відбулося урочисте складання присяги, у якій взяли участь усі Єпископи Івано-Франківської Митрополії УГКЦ: Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський  Владика Володимир Війтишин, Єпарх Коломийський Владика Василій Івасюк та Єпарх Чернівецький Владика Йосафат Мощич. 

Упродовж дня владики та отці-учасники синоду працюють над важливими рішеннями, які спрямовані на покращення духовного життя вірних.