Новини

Владика Микола уділив дияконські свячення випускникам ІФДС

У понеділок, 25 березня, у свято Благовіщення Пречистої Діви Марії, Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, очолив моління в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківськ. У цей день Архієрей уділив дияконські свячення п’ятьом піддияконам, серед яких четверо — випускники ІФДС.

Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Щоб спільно молитися на Архієрейській Божественній Літургії, у храмі зібралися вірні, молодь та діти.

У часі моління Єпископу-помічнику співслужили настоятель святині о. Юрій Новіцький, ректор Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата о. Тарас Путько, директор Католицького ліцею святого Василія Великого о. Маркіян Букатчук, керівник Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Іван Стефурак, а також запрошене духовенство з різних куточків Івано-Франківської Митрополії.

Звертаючись до вірних із проповіддю, Владика Микола роздумував над значенням свята Благовіщення Пресвятої Богородиці:

«Господь нам усім сьогодні дарує Пречисту Богородицю, як Вчительку в нашому паломництві, показуючи Її в моменті, коли Вона приймала найважливіше рішення у своєму житті. Рішення, яке згодом матиме вплив не лише на Її особисту долю, а й на долю всього людства».

Урочистим моментом Літургії стали дияконські свячення чотирьох випускників Івано-Франківської духовної семінарії — Андрія Гаманюка, Ігоря Ліберсбаха, Василя Медика та Маркіяна Паньківа, яким Владика Микола уділив святу Тайну Священства у ступені диякона.

Чин поставлення дияконів традиційно звершили після освячення Євхаристійних Дарів.

Відтак у святині нововисвяченим дияконам співали Многоліття.

Опісля з подячним словом до Владики Миколи від імені всіх дияконів звернувся отець-диякон Ігор Ліберсбах. Він висловив вдячність Архієрею за батьківську опіку та подякував усім, хто до цього трепетного моменту перебував поруч, разом крокуючи стежиною життя.

Насамкінець у храмі лунала молитва за Україну «Боже Великий, Єдиний», а Владика Микола уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Інформаційний центр ІФДС