Новини

Вшанування пам’яті героїв Небесної сотні

В Івано-Франківській духовній семінарії  відбувся вечір-реквієм, присвячений пам’яті Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності. 

Семінарійна спільнота розпочала вшанування героїв поминальною панахидою у семінарійному храмі.

Увечері 21 лютого з благословення ректора семінарії прот. Олексія Данилюка відбувся вечір-реквієм організований культурно-мистецькою спільнотою ІФДС. Він розпочався з молитви «Царю Небесний». Семінаристи мали змогу за допомогою презентації пригадати хронологію події Революції Гідності, події, коли були скоєні жахливі злочини проти українського народу. Під супровід народної пісні “Гей плине кача” брати відновили у своїй пам’яті імена тих, хто загинув на Майдані. 

Одна із останніх цитат на сторінці в соціальній мережі Сергія Байдовського, одного з героїв Небесної Сотні – це слова Левка Лук’яненка: «Нація, яка не готова посилати синів на смерть, не виживе…» .

На завершення до братів звернувся ректор ІФДС, прот. Олексій Данилюк:  “Внутрішні харизми тих людей показують нам, як ми маємо чинити. Приклад їхнього життя показує нам, з яким запалом ми повинні шукати ту Істину. Дякуємо їм усім. Дякуємо Героям Небесної Сотні”.

Опісля брати-семінаристи заспівали гімн України, а також молитву “Боже Великий Єдиний”.