Новини

В ІФДС відбувся день відкритих дверей

20 лютого в Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата відбувся «День відкритих дверей». 

Даний захід має на меті ознайомити молодих хлопців, які мають намір вступити до семінарії, із умовами вступу, а також із семінарійним побутом, специфікою священичої формації.

На початку відбулась реєстрація учасників, яких нарахувалося 18 осіб. Пізніше була проведена ескурсія по Івано-Франківській академії Івана Золотоустого, де кожен міг отримати інформацію про особливості та перспективи інтелектуальної формації. 

Опісля, потенційні вступники зустрілись у семінарійному храмі з ректором семінарії прот. Олексієм Данилюком, віцеректорами прот. Андрієм Чорненком, прот. Борисом Гобиром, прот. Тарасом Путьком та префектом о. Василем Михнюком, які розповіли цьогорічним абітурієнтам про умови вступу до семінарії, порядок проходження вступних іспитів, особливості розпорядку і дисципліни, що є невід’ємними елементами формування майбутнього священнослужителя.

Відтак, гості нашої семінарії мали змогу взяти участь у екскурсії духовною семінарією, яку провів о. Василь Михнюк. Впродовж неї вони ознайомились із житловим корпусом ІФДС, а також відвідали спортзал, рекреаційний зал, рефектар та інші приміщення.