Новини

Початок днів віднови духа

6 листопада у Івано-Франківській духовній семінарії розпочались дні духовної віднови. Запрошеним реколектантом став о. Ігор Посоленик, який приїхав до семінарії з мощами святого Спиридона, щоб кожен семінарист мав нагоду прийти і випросити у Бога ласки через цього святого. Перед початком реколекцій віцеректор семінарії прот. Андрій Чорненко наголосив: «що в час реколекцій ми маємо духовно відновитись, пригадати усе те, що призабули через життєві перешкоди, а також побажав усім семінаристам духовного зросту і як найбільше почерпнути з даних наук».
Під час першої науки о. Ігор застановився над темою: «реалізація власного покликання», зазначивши, що кожен має таланти і має їх якнайкраще реалізувати. Також отець наголосив: «Всі хто прийшли за своїм покликанням до семінарії, вже мають жити, як священики і мають бути прикладом для своїх друзів та родичів». Також однією із точок розважання першої науки була тема: «жити тим, що проповідуєш».
На кінець науки реколектант попросив, щоб кожен семінарист роздумав у своєму серці над тим: яка моя ціль перебування у цих стінах? Чим я мотивуюсь, або хто мене мотивує? Також, о. Ігор закликав семінарійну спільноту розважити над життям св. Спиридона, виділивши його ревність і приклад духовного життя.