Новини

Завершення днів віднови духа

7 листопада в Івано-Франківській духовній семінарії завершилися дні духовної віднови, які для отців-настоятелів та семінаристів проводив ієр. Ігор Посоленик. Протягом цих днів семінарійна спільнота мала змогу роздумувати і розважати над такою важливою для себе темою, як покликання.
В останній науці реколектант розважав над обов’язками, навів багато прикладів з життя, пояснюючи, як ми повинні відповідати за свої обов’язки, незалежно від того, які вони є. Яскравим прикладом такого обов’язку є наші похресники, яких ми повинні духовно збагачувати. Також маємо віддячити нашим батькам, опікунам, які нас оберігали та виховували, як каже нам четверта заповідь Божа – «Шануй батька твого і матір твою…», так і кожна людина повинна піклуватися про своїх батьків, допомагати їм у всьому так, як вони допомагали нам.
На завершення днів духовної віднови о. Ігор очолив Велику Вечірню, яку своїм співом прикрасив семінарійний хор «Благовіст». Опісля, ректор семінарії, прот. Олексій Данилюк, подякував за змістовні науки та можливість особисто поспілкуватися з отцем-реколектантом про проблеми, які кожного із нас турбують. Вкінці семінарійна спільнота заспівала отцю Ігорю «Многая літа», а він поблагословив й окропив усіх присутніх освяченою водою.