Інформаційний центр ІФДС

В Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата активно діє Інформаційний центр, який виконує цілий ряд важливих функцій у побуті семінарійної родини, висвітлюючи актуальну інформацію про діяльність семінарійної спільноти у медіапросторі.

Насамперед Інформаційний центр відповідає за постійне оновлення семінарійного сайту цікавими новинами із життя ІФДС. Його учасники пишуть цікаві статті, які доповнюються професійними фотографіями.

На цьому сайті можна також знайти блоги та відео, які повніше та яскравіше передають важливі моменти життя семінарійної спільноти. Також тут можна побачити інформацію про провід нашої семінарії, прочитати цікаві відомості про її минуле та дізнатися багато нового про внутрішнє функціонування спільноти ІФДС на цей час.

Активно діють та розвиваються сторінки у соціальних мережах «Facebook» та «Instagram», які постійно оновлюються актуальним контентом із семінарійного життя, фотографіями та різними відеороликами.

Також Інформаційний центр активно веде YouTube-канал семінарії, де періодично з’являються нові відео, які створюють брати-семінаристи, зокрема, відеоролики у рамках медіа-проєкту «Бог і Людина».

Голова інформаційного центру – бр. Володимир Бурдиляк

Заступник голови, відповідальний за ведення медіа-ресурсів семінарії – бр. Владислав Бабінчук

Фотографи – бр. Теодор Кудлик, бр. Назар Лемик

Літературний редактор – бр. Тарас Котик

Технічна підтримка – бр. Микола Чемний

Публікування контенту на медіа-ресурси семінарії – бр. Владислав Бабінчук, бр. Іван Гедзик, бр. Назар Лемик 

Написання новин та статей – бр. Володимир Бурдиляк, бр. Ярослав Пастушак, бр. Іван Ярошко, бр. Юліан-Володимир Романчук, бр. Юрій Гураль, бр. Володимир Слободян

КОНТАКТИ:

email: pressifds@gmail.com