Інформаційний центр

В Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата активно діє Інформаційний центр, який виконує цілий ряд важливих функцій у побуті семінарійної родини, висвітлюючи актуальну інформацію про діяльність семінарійної спільноти у медіа-просторі.

Насамперед, Інформаційний центр відповідає за постійне оновлення семінарійного сайту цікавими новинами із життя ІФДС. Його учасники пишуть інформативні статті, які доповнюються професійними фотографіями.

На семінарійному сайті можна також знайти інтерв’ю з гостями ІФДС, блоги та відео, які повніше та яскравіше передають важливі моменти життя семінарійної спільноти. Також тут можна побачити інформацію про провід нашої семінарії, прочитати цікаві відомості про її історичне минуле та дізнатися багато нового про внутрішнє функціонування та спільноти ІФДС на даний момент.

Після реорганізації відділу 2016 р. Б. ректоратом ІФДС було прийнято ряд нових цікавих нововведень щодо семінарійного сайту та створення семінарійних сторінок у соціальних мережах «Facebook» та «Instagram», які на даний час активно розвиваються.

Також Інформаційний центр активно веде YouTube-канал семінарії, де періодично з’являються нові відео, які створюють брати-семінаристи, зокрема, у відеоролики рамках медіа-проєкту «Бог і людина».

Голова інформаційного центру – бр. Володимир Бурдиляк

Заступник голови, відповідальний за ведення медіа-ресурсів семінарії – бр. Владислав Бабінчук

Фотографи – бр. Теодор Кудлик, бр. Назар Лемик

Літературний редактор – бр. Тарас Котик

Технічна підтримка – бр. Микола Чемний

Публікування контенту на медіа-ресурси семінарії – бр. Владислав Бабінчук, бр. Іван Гедзик, бр. Назар Лемик 

Написання новин та статей – бр. Володимир Бурдиляк, бр. Ярослав Пастушак, бр. Іван Ярошко, бр. Юліан-Володимир Романчук, бр. Юрій Гураль, бр. Володимир Слободян