Медіа-проєкт «Бог і Людина»Новини

«Бог і людина»: ХРАМ – це дім Божий?

У вівторок, 14 вересня, спільнота Івано-Франківської духовної семінарії випустила перший відеоролик на тему «Храм – це дім Божий?» в рамках медіа-проєкту «Бог і людина», який створили з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Основною ціллю цього медіа-проєкту є створення відеороликів на різні богословські теми, які мають на меті допомогти людям глибше пізнати Господа Бога.

У відеоролику брати-семінаристи пізнавально розповідають про те, чим є Божий храм, про історію його виникнення, а також у чому полягає різниця між церквою та храмом.

«Дорогі друзі, закликаємо до перегляду нашого нового відео. Переглянувши його, Ви більше пізнаєте про Господа, як Бог творив місце зустрічі з людиною на землі», — зазначили творці проєкту.

Зробіть внесок – підтримайте контент !

https://send.monobank.ua/jar/8FG1rv2pxp
4441114443469661

Завдяки внеску Ви підтримаєте контент медіа-проєкту ІФДС «Бог і Людина» та допоможете у зборі на придбання необхідної апаратури !

Дякуємо усім за підтримку! 🇺🇦

Над цим відео працювали о. Василь Гоголь, сповідник Духовної семінарії, бр. Теодор Кудлик, бр. Віталій Худзік, бр. Ростислав Мужик, бр. Іван Гедзик та бр. Тарас Котик.