Новини

Ректор ІФДС бере участь у зустрічі, присвяченій викликам у сучасній формації в Римі

У неділю, 12 травня, у стінах Папської української колегії святого Йосафата, розпочала свою роботу Патріарша комісія у справах духовенства УГКЦ. У робочих зустрічах, зокрема, бере участь ректор Івано-Франківської духовної семінарії — о. Тарас Путько.

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Папської української колегії святого Йосафата.

Як відомо, засідання, які відбуваються в Римі, присвячені актуальним питанням й викликам у сучасній формації та духовному супроводі.

Робочі зустрічі розпочались зі спільної Божественної Літургії, яку очолив Владика Богдан Данило, голова Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ.

Під час своєї проповіді Архієрей закликав усіх ревно молитись у намірі покликань в Україні, а також звернувся до колегіантів: «Мужі, ідіть і зустрічайте Христа. Смиренно вивчайте все те, до чого Вас покликала Церква, бо вже скоро матимете нагоду звершувати обов’язок богоугодного служіння серед пастви, яка потребує доброї опіки».

«Колегіальна спільнота, на чолі з отцем-ректором Луїсом Касіяном, рада вітати усіх членів Патріаршої комісії у справах духовенства УГКЦ, ректорів усіх семінарій нашої Церкви, а також зичить їм плідної праці задля майбутнього блага у Христовому винограднику», — йдеться в повідомленні.

Фото: бр. Андрій Волянюк

Інформаційний центр ІФДС