Новини

Семінарійна спільнота долучилася до загальноміської молитви на вервиці

У Міжнародний день матері, який цьогоріч відзначаємо 12 травня, біля ротонди Матері Божої, поблизу Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового м. Івано-Франківськ, відбулася загальноміська молитва на вервиці. Моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Про це пише Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Щоб спільно помолитися за матерів, на площі чисельно зібралися брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата, представники братерської організації чоловіків-католиків «Лицарі Колумба» та спільноти «Матері в молитві», молодь, діти й небайдужі мешканці нашого міста. Також усі охочі змогли доєднатися до молитви на вервиці за допомогою онлайн-трансляції.

Окрім того, до моління долучилися Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, та чисельно зібрані душпастирі нашої Архієпархії.

Звертаючись до присутніх опісля моління, Митрополит Володимир подякував за спільну молитву, яка присвячена всім матерям.

«Найкращий місяць у році — травень присвячений Божій Матері, а його друга неділя — матерям, тому у всій нашій Вселенській Церкві по всьому світу нині вітають матерів. Сьогодні ми підносили наші молитви за вас, наші любі українські матері, за те, що ви прищепили нам любов насамперед до Бога, до нашої Батьківщини України, що ви присвятили все своє життя для того, щоб нам було добре. Ви дали нам виховання та світле майбутнє. Тож дякуємо за ваше «Так» на покликання стати матір’ю», — сказав Владика Володимир.

Відтак на площі лунало радісне «Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував».

Опісля всі присутні піднесли молитву «Боже Великий, Єдиний», яку жертвували за настання перемоги на території багатостраждальної неньки — України.

Насамкінець Митрополит Володимир подякував всім, хто спричинився до організації молитовного дійства.

Інформаційний центр ІФДС