Новини

Семінарійна спільнота традиційно долучилася до молитовних чувань у Старуні

У неділю, 29 жовтня, у Відпустовому Центрі блаженного Симеона Лукача відбулися традиційні молитовні чування. Очолив моління Владика Михаїл Колтун, ЧНІ, Єпарх Сокальсько-Жовківський, який вперше побував на Батьківщині блаженного священномученика Симеона Лукача.

На спільну молитву зібралися тисячі прочан, які прибули сюди із різних куточків Прикарпаття, а також велика спільнота Івано-Франківської духовної семінарії.

Як і раніше, наш народ не припиняє молитовні стояння за мир в Україні, усіх військових, волонтерів, медиків та усіх, хто страждає внаслідок несправедливої війни в Україні.

Програма чувань розпочалася у храмі свв. Петра і Павла із молитви Вечірні, яку очолив ректор Івано-Франківської духовної семінарії прот. Тарас Путько у співслужінні численних душпастирів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Після молитви Владика Михаїл виголосив науку, в якій наголосив вірним завжди пам’ятати мету участі у чуваннях та молитвах – збагачення Божим Словом, доброю новиною, яку ми маємо брати до серця і вірити.

Згодом прочани зі свічками в руках вирушили на Хресну Дорогу, де спільно молилися з духовенством.

Кульмінаційною частиною чувань у Відпустовому центрі Симеона Лукача традиційно стала Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Михаїл Колтун у співслужінні душпастирів Відпустового центру о. Юрія Сидіра та о. Володимира Лукашевського, отців ректорату духовної семінарії, а також численно запрошених душпастирів Івано-Франківської Архієпархії.

Нічні чування в Старуні завершилися Повним відпустом, який уділив Владика Михаїл всім тим, хто виконав усі необхідні для цього умови.

Джерело: ugccif.org.ua