Новини

У день Святого Миколая семінаристи навідалися до потребуючих людей

У понеділок, 19 грудня, в день Святого Миколая, семінарійне братсво свщмч. Йосафата мало змогу виконати свою харитативну місію.

Цього року св. Миколай разом із братами-семінаристами нашої семінарії завітав до Івано-франківського геріатричного пенсіонату, який знаходиться на вул. Медична 4, де вручили 170 подарунків потребуючим людям.

Також Миколай не забув і про дім нічного перебування, який є на вул. Млинарська 2А, в якому хоч на той час і не було світла, та все ж Миколай разом із своїми помічниками семінаристами знайшов туди шлях. Там вручили ще 20 подарунків мешканцям будинку та працівникам закладу.

Від отриманих подарунків всі залишились задоволеними та вдячними.

Керівники закладів, а саме: Шамотайло Василь Миколайович, в.о.директора Івано-Франківського геріатричного пансіонату, та директор дому нічного перебування Боберський Іван Богданович висловлюють щиру подяку:

Голові братства свщмч. Йосафата бр. Тарасу Воробцю, а також
семінаристам, які були помічниками Миколая, а саме:
Дяків Володимир, 4 курс.
Копачинський Сергій, 4 курс.
Козаченко Святослав, 4 курс.
Нагорняк Дмитро, 3 курс.
Скакун Любомир, 3 курс.
Гоян Ярослав, 3 курс.
Соколюк Назар, 3 курс.
Король Микола, 3 курс.
Гелей Юрій, 3 курс.
В особливий спосіб висловлюють подяку ректору Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата о.Тарасу Путьку за його благословення та співпрацю.

Отож, будьмо в житті, як Святий Миколай! Вчимось не тільки отримувати, а й віддавати, особливо тим, хто цього найбільше потребує!

Інформаційний центр ІФДС