Новини

В Івано-Франківську молитовно відзначили День Героїв

23 травня в Україні щороку відзначають День Героїв — свято, встановлене на честь українських Захисників і Захисниць, які впродовж століть і до сьогодні відстоюють волю й незалежність нашої Батьківщини. Поминальні моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. До богослужінь долучилися отці проводу Івано-Франківської духовної семінарії.

Про це зазначає Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Розпочалися урочистості в Меморіальному сквері міста. Щоб вшанувати пам’ять полеглих Героїв, чисельно зібралися рідні й друзі Воїнів, які загинули в російсько-українській війні, небайдужі мешканці міста, представники влади та силових структур, військовослужбовці та духовенство.

Спершу присутні виконали Державний Гімн України. Відтак відбулася панахида, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні душпастирів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, отців ректорату ІФДС та духовенства РКЦ й ПЦУ.

Опісля міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків, а також військовослужбовці та рідні Героїв здійснили покладання квітів до стели та могил Захисників.

Насамкінець присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто поклав життя на вівтар правди та свободи.

Захід продовжився на Алеї Слави міського кладовища, що знаходиться у с. Чукалівка. Там, біля могил полеглих Воїнів, Митрополит Володимир очолив заупокійне моління.

Після панахиди кожен із присутніх мав змогу запалили свічку пам’яті та покласти квіти на могили полеглих Захисників.

Інформаційний центр ІФДС